Gå till innehåll
Örebro Fältrittklubb
Örebro Fältrittklubb

Publicerad: 2022-12-25

Senast uppdaterad: 2024-06-05

Författare: Lotten Beijer-Ahlqvist

Kontakt

Kansli och personal

Besöks- och postadress

Diedens allé 2, 703 45 Örebro
Ingång till kansli och personal från Kvarnfallsvägen, nya byggnaden.

Telefon

019-27 21 35.
När du ringer får du fem val: kansli, verksamhetschef, ridlärare, fritidsledare och stallvärdinna.

Anneli Åkerberg, administratör
019-27 21 35, telefontid måndag-torsdag kl. 13-16
kansli@orebrofaltrittklubb.se

Lotta Hillbom, verksamhetschef
070-672 95 60
lotta.hillbom@orebrofaltrittklubb.se

Stallvärdinna vardagar efter kl. 17, 076-788 70 79

Lina Perkovic lina.perkovic@orebrofaltrittklubb.se 073-680 72 07, stallchef
Susanna Harjaluoma, susanna.harjaluoma@orebrofaltrittklubb.se, 072-243 17 86, biträdande verksamhetschef, tjänstledig

Stall

Jennifer Karlsson, jennifer.karlsson@orebrofaltrittklubb.se
Cathrin Csore
Hanna Duveskog

Café

Åsa Jakobsson, asa.jakobsson@orebrofaltrittklubb.se

Ridlärare

Alice Ersson, alice.ersson@orebrofaltrittklubb.se 076-788 70 69
Angelica Gehlin, angelica.gehlin@orebrofaltrittklubb.se 070-717 09 08
Cicci Jivemo, cecilia.jivemo@orebrofaltrittklubb.se 070-228 45 67
Fia Krügel, fia.krugel@orebrofaltrittklubb.se 076-788 70 66
Petra Wall, petra.wall@orebrofaltrittklubb.se 076-788 70 77
Lina Perkovic, lina.perkovic@orebrofaltrittklubb.se 073-680 72 07
Lisa Larsson, lisa.larsson@orebrofaltrittklubb.se 076-788 70 25
Susanna Harjaluoma, susanna.harjaluoma@orebrofaltrittklubb.se 072-243 17 86, tjänstledig
Cecilia Kindström, cecilia.kindstrom@orebrofaltrittklubb.se 076-788 70 71
Sara Schön, sara.schon@orebrofaltrittklubb.se

Tävlingskommittén

tavling@orebrofaltrittklubb.se

Medlemskommittén - Vi ideella i Örebro fältrittklubb

ideella@orebrofaltrittklubb.se

Styrelsen

Lotten Beijer-Ahlqvist, ordförande
070-545 34 90, ordforande@orebrofaltrittklubb.se

Karin Hildén, vice ordförande
070-930 98 76, karin.hilden@gmail.com

Jan-Erik Anderdahl, sekreterare
070-584 44 07, jan-erik.anderdahl@outlook.com

Ellinore Hesselbom, kassör
072-584 92 88, ellinore.bergstrand@hotmail.com

Jan-Olof Dahlström
019-20 04 75, jannegrus@live.se

Maja Blom, vice sekreterare
070-638 49 06, majablom1985@gmail.com

Karin Larsson
070-754 24 11, karin@bergea.se

Sofia Domander

Cecilia Ottosson, suppleant

Emma Bergholm, suppleant

Julia Brorsson Nordkvist, US Sporren

Agnes Leisby US Sporren personlig suppleant

Valberedningen

Camilla Bergholm, ordförande
camilla.bergholm@almi.se

Elin Andersson, elinason@hotmail.com

Niklas Sörensen
073-399 16 22, niklas.sorensen@orebro.se

Anna Salander